چرا ایپلن سنتر؟

قدمی مهم برای حرفه ای شدن درمهندس و طراحی ، همراه با ایپلن سنتر

ما و مشتریان یک تیم هستیم و هدفی مشترک را دنبال می کنیم. هدف ما رسیدن به حداکثر تواناییهای مهندسی طراحی می باشد. ایپلن سنتر با ارائه بهترین خدمات پس از سالها تلاش در این عرصه با پشتیبانی سریع در خدمت شما مهندسان عزیز خواهد بود.

اعتماد شما به خدمات ما باعث رشد سریعتر کار ما شده است. ما در این راه با شما همراه خواهیم بود و سعی می کنیم با بهترین محصولات و بهترین راهنمایی شما را نیز به موفقیتی که در ذهن شماست برسانیم.

با خرید از ایپلن سنتر موفقیت های بزرگی را می توانید بدست آورید. موفقیت در طراحی انواع پروژه های برقی ، تهیه مدارک بر اساس مدرن ترین راهکار های روز دنیا و در نهایت ارتقا توانمندی ها و جایگاه مهندسی شما. ایپلن سنتر بستریست برای شما در جهت تحقق اهداف کاری شما. ما به عنوان اولین پرتال تخصصی ایپلن در ایران همراه شما خواهیم بود.

آرامش خاطر با تیم پشتیبانی ما

ما بصورت کامل در بخش پشتیبانی آماده ایم تا مشکلات را برای شما حل کنیم و اگر کمبودی در محصول باشد با دریافت فیدبک های مناسب از شما آنها را مرتفع سازیم.

پشتیبانی ایپلن سنتر در طول هفته از ساعت 8 صبح تا 6 عصر در خدمت شما عزیزان است. البته این مورد بجز پنج شنبه ها و جمعه ها می باشد که شرکت تعطیل است ولی باز هم به همت تیم ما در این روز ها نیز پشتیبانی ارائه گردیده است و ما هیچ وقت شما را تنها نخواهیم گذاشت.

محصولات 100 درصد تست شده

کلیه محصولات ما شامل نرم افزارها و دیتا پرتالها ، نه تنها تست شده اند بلکه هم اکنون از آنها برای پروژه های خودمان نیز استفاده می نماییم. با این حال اگر خللی در روند آپلود فایل یا … بوده باشد ، بلافاصله بخش پشتبیانی مشکل شما را حل خواهند کرد.

keyboard_arrow_up