اخذ مدرک پایان دوره معتبر از ایپلن سنتر

با درود به شما مهندسان و کاربران محترم وبسایت ایپلن سنتر

گروه مهندسی ایپلن سنتر به عنوان تنها آموزشگاه تخصصی نرم افزار Eplan در ایران اقدام به صدور گواهی پایان دوره برای کاربران سایت می نماید. متقاضیان عزیزی که از پکیج های آموزشی موجود در سایت ایپلن سنتر استفاده نموده اند، می توانند با ارسال اطلاعات و مدارک خود در این بخش ، درخواست خود را برای “صدور مدرک پایان دوره نرم افزار Eplan” ثبت نمایند.

امکان صدور گواهی پایان دوره به زبان پارسی و همچنین گواهی پایان دوره به زبان انگلیسی (Certificate of completion) از طریق این بخش مهیا می باشد.

مدرک فارسی پایان دوره مطابق با استانداردهای شایستگی (وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی) صادر می شود و قابل ارائه در سازمان ها و شرکت های خصوصی فعال در کشور می باشد.

مدرک انگلیسی پایان دوره مطابق با سرفصل های استاندارد بین المللی نقشه کشی با Eplan به صورت دو مدرک جداگانه برای دوره Eplan Electric و Eplan pro panel قابل صدور می باشد. کاربرانی که قصد مهاجرت به کشور ثالث از طریق مهارتهای کاری را دارند و یا اینکه هم اکنون در سازمانها و شرکت های برون مرزی در حال فعالیت هستند با ارائه certificate صادر شده از EplanCenter، در جهت کسب یا ارتقا موقعیت شغلی می توانند استفاده موثری نمایند.

مدارک صادر شده توسط ایپلن سنتر دارای کد رهگیری بوده و صحت سنجی آن از طریق سایت (eplancenter.com برای مدارک ترجمه شده و سایت eplancenter.ir برای مدارک پارسی) قابل پیگیری می باشد.

مزایای دریافت مدرک تخصصی از آموزشگاه ایپلن سنتر :

– اخذ مدرک تخصصی مبتنی بر استاندارد های مربوط به نوع مدرک انتخابی

– تایید اصالت مدرک از طریق کد رهگیری مندرج در مدرک صادر شده

-اعتبار نزد کارفرمایان و شرکت های داخلی (با توجه به اینکه ایپلن سنتر نزد بسیاری از سازمانها به عنوان یک مرجع مورد اطمینان شناخته شده است.)

اعتبار نزد شرکت های خارجی (با توجه به اینکه این مدرک مبتنی بر سرفصل ها و تاییدیه های شرکت ایپلن صادر شده و رفرنس آن سایت تخصصی Eplan می باشد.)

صدور مدرک تخصصی هم به صورت دیجیتال (ارسال فایل PDF) و هم به صورت چاپ شده (ارسال پستی) امکانپذیر می باشد.

تعرفه صدور مدرک پایان دوره آموزش نرم افزار Eplan

نوع مدک پایان دورهتعرفه صدور گواهی دیجیتال (PDF)تعرفه صدور و چاپ گواهی (ارسال پستی)
گواهی پایان دوره
"آموزش جامع نرم افزار Eplan Electric+Eplan pro panel"
به زبان پارسی
560 هزار تومان720 هزار تومان
Certificate of completion for Eplan Electric (English)580 هزار تومان740 هزار تومان
Certificate of completion for Eplan Pro Panel (English)480 هزار تومان640 هزار تومان

در صورت وجود هرگونه سوال می توانید از طریق پشیبانی سایت و یا شماره مشاوره اقدام نمایید.

کاربران گرامی می توانند با کلیک بر روی دکمه “ثبت درخواست صدور مدرک” درخواست خود را ثبت و نهایی نمایند.

کلمات کلیدی:

مدرک Eplan، گواهی نامه Eplan، سرتفیکت نرم افزار Eplan ، مدرک ایپلن الکتریک، مدرک معتبر Eplan، مدرک بین المللی Eplan ، Eplan certificate ، گواهی پایان دوره ایپلن، مدرک معتبر ایپلن، خرید مدرک Eplan، دانشنامه Eplan، eplan certificate of complation ، مدرک ترجمه شده Eplan، مدرک Eplan برای مهاجرت، مهاجرت کاری مدرک Eplan، مهارت Eplan، گواهی مهارت نرم افزار ایپلن،

keyboard_arrow_up